איזה אופניים מתאימים ונוחים לך

היום אנחנו הולכים לדבר על שלושת הדברים שחשוב מאוד שיתקיימו באופניים החדשים שלכם: נוחים בגוף, נוחים בכיס ונדבר על שירות ואחריות.
הנה אנחנו מתחילים.

אז לאחר שאתם כבר יודעים מה אתם רוצים לעשות עם האופניים החדשים שלכם, ומניסיוננו הכללים הבאים תופסים גם לגבי אופניים של רוכבי ותיקים ואופניים מתקדמים יותר, האופניים החדשים שלכם צריכים לענות על שלושה קריטריונים:

הקריטריון הראשון הוא שהאופניים נוחים לגוף שלכם.
באותה מידה שאתם הולכים לחנות נעליים ומודדים מספר זוגות נעליים ולא כל זוגות הנעליים יהיו מתאימים לכם ונוחים לכם, למרות שהמידה מתאימה, אותו דבר, אנחנו מחפשים את ההתאמה והנוחות בגוף באופניים.
רק שבאופניים זה קצת יותר מורכב מכיוון שאנחנו מרגישים לא רק בכף הרגל אלא בגב, בידיים, ברגליים ובישבן. אז אנחנו מחפשים את הנוחות הזו.

כדי לדעת מה נוח לנו מאוד מומלץ בחנות האופניים לבקש לנסות יותר מזוג אופניים אחד, כדי שנוכל להתרשם מכמה זוגות אופניים ותהיה לנו נקודת התייחסות שונה.

לאו דווקא שהאופניים הראשונים שאנחנו מודדים הם אלו שיהיו נוחים לנו, כדאי לנסות מספר זוגות.

הקריטריון השני שעליו אנחנו מדברים בקשר לאופניים, הוא קריטריון הנוח בכיס.
אנחנו רוצים שהאופניים יתאימו לתקציב שלכם, זה אחד הדברים שחשובים לקנייה נכונה של אופניים.
אבל יש פה שני סייגים. הסייג הראשון, אתם חייבים להבין שעל מחיר מטורף של אופניים שהשגתם במבצע, רוכבים עליו רכיבה אחת. אחר כך אם האופניים לא נוחים לנו, הקנייה לא טובה.
אם האופניים לא נוחים לכם אתם לא תתמידו, לא תצאו לרכוב. עדיף לחסוך את הכסף ולא לקנות שום דבר מאשר לקנות עסקה טובה ואופניים שלא מתאימים לכם, יכול להיות שהם מתאימים למישהו אחר.

הדבר השני, אתם צריכים להבין איך עובד שוק האופניים. היבואנים והחנויות רוצים למכור את האופניים במחיר הכי גבוה שהם יכולים למכור אותו. אם אופניים פתאום נמכרים ב-30% הנחה, 40% הנחה לפעמים אפילו יותר, אתם חייבים להבין שזה לא סתם. אם היה אפשר למכור את האופניים במחיר המלא הם היו נמכרים במחיר המלא. אם האופניים נמכרים בהנחה כל כך משמעותית בשוק הזה, כנראה שלא הצליחו למכור אותם ויש קניות ואופניים טובים יותר בשוק.

הקריטריון השלישי הוא קריטריון השירות והאחריות. אתם עומדים לקנות מוצר במאות שקלים, אלפי שקלים ולפעמים חלקכם יקנו מוצר גם בעשרות אלפי שקלים. מרכיב השירות והאחריות פה הוא מאוד מאוד חשוב. איך אנחנו בעצם יודעים איפה נקבל את השירות הטוב?

אני נוהג לומר אצלי בעסק, כשאני עובד עם ספקים, שספק שלא מתאמץ מספיק כדי למכור לי, לא יתאמץ בכלל כשהוא יצטרך לתת שירות עבורי ועבור הלקוחות שלי. לכן ספקים כאלה- אני בוחר לא לקנות מהם.

כשאתם באים לחנות, תראו איזה יחס ואיזה שירות אתם מקבלים במעמד המכירה, זה יעיד גם על השירות שתקבלו אחר כך.

והעצה השניה היא להתייעץ עם חברים שלכם שכבר רוכבים, עם אנשים שמכירים חנויות ויבואנים. כדי לראות שלא רק כתוב בכתב האחריות על האופניים שאתם עומדים לקנות שיש אחריות לכך וכך שנים, אלה שבאמת לאורך הזמן היבואן או החנות  עומדים מאחורי תעודת האחריות, ובאמת מעניקים לכם את האחריות שמגיעה לכם על המוצר היקר שאתם קונים.

בשורה התחתונה התפקיד שלכם הוא לרכוב. אתם לא צריכים להיות מודאגים לא מאחריות ולא האם יכבדו את האחריות.
ולא מודאגים מתקינות האופניים במסגרת דברים שכלולים באחריות.
כל הדאגות האלה צריכות להיות דאגות של החנות שבה קניתם את האופניים. אתם צריכים לרכב וליהנות.

אני מקווה מאוד שנהנתם מהסרטון שלנו היום, אני בוודאי נהנתי. אני מקווה שאתם גם יודעים כמעט את כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי ללכת ולרכוש את זוג האופניים הראשון שלכם.

אני מזמין אותכם להשאיר לנו בתגובות מתחת לסרטון מה אהבתם אם יש לכם הערות, שאלות, אנחנו נשמח לעזור.

כמובן שאתם גם יכולים פשוט ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם

ניפגש בסרטון הבא ושיהיה לכם יום נפלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ציוד ב-10% הנחה
ספא אופניים חינם
חולצת רכיבה מתנה
כמעט....
ציוד ב-15% הנחה
מתנה 250 ש"ח
ציוד ב-20% הנחה
היום לא זכית....
ציוד ב-25% הנחה
מתנה 100 ש"ח
ההזדמנות שלך לזכות בפרס שווה!
מה לעשות כדי לזכות? רק לרשום את מספר הטלפון שלך, ללחוץ על הכפתור הירוק, לסובב ולזכות!
אנחנו רוצים לעשות לך טוב. לעולם לא נשלח לך הודעות זבל או נעביר את המספר שלך למישהו אחר ותמיד אפשר להפסיק לקבל הודעות בקליק אחד.
  • אפשרות זכיה אחת לכל מספר טלפון