מה יוצא לך מזה?

 • 80% מעלות האופניים מובטחים בטרייד אין
 • עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי
 • הנחה על אביזרים וביגוד.
 • מבחר של האופניים הטובים בעולם
 • התאמת אופניים אישית בשבילך
 • קנייה ללא חששות – אחריות מלאה
 • שירות שבו אתה תמיד במקום הראשו
איך זה עובד? 
לדוגמא: קנה היום אופניים של TREK שעולים 10,000 ₪ 
שלם 8,710 ₪ בלבד.
בעוד 3 שנים תוכל לשדרג לאופניים חלומיים חדשים,
תקבל זיכוי של 6,968 ₪ על האופניים שלך
ובמילים אחרות:
רכבת 3 שנים על אופניים שעולים 10,000  ולך זה עלה רק 1,742 !

בנוסף תקבל הנחה על אביזרים וביגוד שתהפוך כל קניה נוספת לשווה במיוחד בציודים!

 

למה באים אלינו מכל הארץ:

 1. 18 שנים שבהם הלקוחות שלנו שולחים אלינו את החברים שלהם- למה? כנראה שאנחנו טובים (-:
 2. כי אנחנו החנות שמשקיעה הכי הרבה בלקוחות שלה – סרטונים, הדרכות, ימי דמו ועוד. אין אף חנות אופניים בישראל שנותנת כל כך הרבה!
 3. כי אתה נהנה מהניסיון העצום שיש לנו בהתאמת אופניים לצרכים ולתקציב שלך. זו הסיבה שיש לנו לקוחות שחוזרים אלינו שוב ושוב במשך שנים רבות וקונים אצלנו את כל האופניים שלהם.
 4. סדנת התיקונים והטיפולים שלנו חוסכת לך הרבה כסף – כשאפשר לתקן ולא להחליף חלק זה בדיוק מה שאנחנו עושים! אנחנו מאוד מכבדים את הכסף שלך ורוצים שתוציא אותו על הדברים שאתה רוצה ועושים לך טוב!
 5. כי אתה יכול לעקוב אחרי כל הטיפולים והתיקונים שביצעת בעזרת המערכת הממוחשבת הבלעדית שלנו.
 6. כי הלקוחות שלנו הם הנכס הכי חשוב שלנו! ותרגיש את זה כשתגיע לחנות גם אם לא תקנה.
 7. כי אנחנו יודעים שמה שהפך אותנו לחנות מצליחה זה שירות מכל הלב שמבדיל אותנו מחנויות אחרות וגורם ללקוחות לנסוע אלינו שעה ויותר כדי לקנות אופניים.
 8. כי לעולם לא נרמה אותך! 
 9. כי אנחנו רוצים שתהיה מרוצה – לקוח מרוצה מביא לנו עוד לקוחות וקונה אצלנו יותר.

כל השאלות והתשובות

אפשר לעשות טרייד-אין על כל אופניי שטח שתקנה בציודים,
ושיש בידך הוכחת קניה שלהם (חשבונית או חיוב בכרטיס אשראי)

אפשר לעשות טרייד-אין על כל אופניי שטח שתקנה בציודים,
וגם על כאלו שנקנו בציודים החל מהתאריך 1/1/2019 ושיש בידך הוכחת קניה שלהם (חשבונית או חיוב בכרטיס אשראי)

ממש ממש לא! המחירים של האופניים זהים למחירים בכל חנות אחרת ונקבעים על ידי יבואני האופניים. אנחנו מציעים תנאים טובים יותר כדי שלך יהיה יותר קל וזול ליהנות מרכיבה על אופניים טובים יותר.

אתה יכול לקנות אופניים חדשים (לא יד-2), שטח או כביש ובלבד שמחיר האופניים החדשים יהיה גבוה ב-50% מהמחיר ששילמת על האופניים הראשונים. לדוגמא: קנית לפני 3 שנים אופניים ושילמת עליהם 5,000 ₪. האופניים החדשים צריכים לעלות לפחות 7,500 ₪. הזיכוי שתקבל יהיה 4,200 ₪ והסכום אותו תצטרך להוסיף יהיה 3,300 ₪ בלבד. ובמילים אחרות: רכבת שלוש שנים על אופניים שעולים 5000 ש"ח ולך הם עלו 800 ש"ח בלבד!

כן, כדי ליהנות מטרייד אין בתנאים המעולים האלו צריך לבצע באופניים טיפול מינימאלי שנתי ולהביא את האופניים לבדיקה שנתית+כיוונים+חיזוקים בחנות פעם בשנה.

לא, הבדיקה היא חינם. וחוץ מהבדיקה האופניים גם יעברו כיוונים+חיזוקים. והכול ללא עלות.

טיפול מינימאלי הוא הטיפול שבכל מקרה היית עושה לאופניים כדי ליהנות מהם כמה שיותר. לדוגמא: החלפת שרשרת פעם בשנה, החלפת צמיגים פעם בשנה וחצי, טיפול בבולמי זעזועים פעם בשנה. וזהו. לא משהו חריג שלא היית עושה בלי קשר להטבה בטרייד אין

במועד הטרייד אין האופניים צריכים להיות במצב תקין (לא מושלם, רק תקין).

 

התשובה היא כן, במקרה שישנה פגיעה בשלדה או בבולמי הזעזועים שאינה כלולה באחריות על האופניים, או במקרה שבבדיקה במועד הטרייד אין יתגלה כי האופניים מוזנחים וכי הם לא טופלו כראוי.

במקרה בו בחנות סירבו בשל אי-טיפול ראוי, ואינך מעוניין לטפל באופניים בחנות או שאינך מעוניין להפחית את עלות הטיפול מהסכום בו תזוכה בעסקת הטרייד אין, אתה יכול לתקן את האופניים בכל חנות שתבחר (בהתאם לרשימת התיקונים הנדרשים), לחזור אחרי התיקון וליהנות מזיכוי בסך 80%.

גם זה אפשרי. במקרה בו מחיר האופניים החדשים אינו גבוהה ב-50% מעלות האופניים הראשונים, גובה הזיכוי יהיה 60% מעלות האופניים הראשונים. 

גם זה אפשרי. במקרה בו מחיר האופניים יד 2 גבוהה ב-50% מעלות האופניים הראשונים, גובה הזיכוי יהיה 60% מעלות האופניים הראשונים. לדוגמא: קנית לפני 3 שנים אופניים ושילמת עליהם 3,000 ₪. האופניים יד 2 עולים 4,500 הזיכוי שתקבל יהיה 1,800 ₪ והסכום אותו תצטרך להוסיף יהיה 2,700 ₪ בלבד.

אין בעיה, אפשר לעשות טרייד אין גם על אופניים עם שלדה סדוקה/שבורה שנקנו בציודים וכהשבר/סדק הינו כתוצאה מפגם בייצור וכלול במסגרת אחריות היצרן על האופניים. אין צורך להמתין למימוש האחריות. אנחנו כבר נדאג לזה בזמן שאתה רוכב על האופניים החדשים והמדהימים שלך.

מה שמוביל את החנות מיום הפתיחה הוא שירות, שירות ועוד פעם שירות!

אי אפשר היה להביא לקוחות מכל הארץ, במשך שנים רבות, מבלי לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר. (במיוחד לקוחות מישובים שיש בהם מספר חנויות אופניים מקצועיות ובכל זאת עולים על הרכב ונוסעים אלינו גם שעה!)
אתה הכי חשוב לנו (!) וגם הספקים נבחרים על פי היכולת שלהם ליישר קו וההבנה שלהם מי הכי חשוב. אנחנו בטוחים שאחרי שתהפוך ללקוח שלנו, תרצה לקבל שירות רק אצלנו.

אנחנו אוהבים שהכול ברור ושאין מקום לאי-הבנות. אתה מוזמן להתקשר אלינו לחנות 08-8600144
או לעמית לטלפון הפרטי 050-2799499 ונענה על כל שאלה.